SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ
Paylaş » SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını FaceBook'ta paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Twitter'de paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Google'de paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Delicious'ta paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Digg'de paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını MySpace'de paylaş
 

Kelley Hunter ve Dorothy Oja ile tam gün seminer
20 Mayıs Cumartesi, 10:00-18:30  The Plaza Hotel

Lütfen katılım için ön kayıt yaptırınız


                                          

İlişkiler kendimizi tanımamız ve anlayabilmemiz için çok önemli fırsatlar sunar. Kimi beraberliklerimiz kendiliğinden akarken, bazıları için çok daha fazla çaba sarfetmemiz ve bizim için çok önemli olan şeylerden fedakarlık göstermemiz gerekebilir. İlişkilerimizin hayatımızdaki bu kritik rolünü 20 Mayıs Cumartesi günü düzenleyeceğimiz seminerde ele alıyoruz.

Bu tam gün yapılacak olan seminerin dilerseniz sadece sabah ya da öğleden sonra bölümlerinden birisine de katılabilirsiniz.

Seminerde konuşmalar simultane olarak Türkçe’ye çevrilecektir. Kelley Hunter ve Dorothy Oja, Toskana’da yapılacak olan Heavens on Earth sempozyumu ardından Istanbul’a gelecekler. Bu ISAR’dan astrologların ülkemizde verecekleri ilk seminer olacak.

Duygusal Simya – Venüs’ün 8 yıllık döngüsü, Dr. Kelley Hunter
Venüs, Astroloji’de bizim duygusal rahatlığımızı, kendimize olan saygıyı, kişisel değerlerimizi  ve ilişkilerimizde ve hayatımızın diğer alanlarındaki tatminimizi açıklar. Bu seminerde Venüs’ün geri hareket döngüsünün kişisel gelişimimize olan etkisini araştıracağız. Sekiz yıl boyunca, Venüs Zodyak üzerinde beş köşeli bir yıldız oluşturarak geri hareket yapar. Bu sürekli olarak tekrar eden döngü, düzenli olarak ilişkilerimizin niteliğini yeniden değerlendirdiğimiz değişik noktalara işaret eder. Bu döngüler sizin için ne anlama geliyor ? Kelley Hunter’la birlikte astrolojik haritalarımızda ilişkilerin hayatımıza getirdiği yeni dönemeçleri keşfedeceğiz.


Dr. Kelley Hunter:
Middlebury College'da Drama okudu. Ardından Norwich Universitesi'nde Derin Psikoloji ve Yaratıcı İletişim alanında okuduktan sonra Disiplinlerarası Felsefe, Kozmoloji ve Mitoloji konusunda aynı üniversitede doktora yaptı. Halen Vermont College'da eğitim veriyor ve profesyonel anlamda Astroloji danışmanlığı yapıyor. Astrolog ve mitolog, websitesi: www.heliastar.com
 
Davison Haritalarıyla İlişki Analizleri, Dorothy Oja
Yıllar boyunca ilişki dinamiklerinde Kompozit haritaları kullandıktan sonra, ilk defa İngiltere'de ortaya konmuş olan Davison İlişki Haritalarını incelemeye başladım. Daha az kullanılması ve bilinmesine karşın, bu şaşırtıcı derecede doğru bir ilişki göstergesidir ve benim en çok tercih ettiğim teknik olmuştur. Hesaplanma biçimi nedeniyle, Davison haritalarında, herhangi bir gerçek harita gibi, üzerinde çalışabileceğiniz zaman ve yer göstergelerini sahipsiniz. Bu size İlerletimleri, Güneş Dönüşü Haritalarını ve geleceğe yönelik kullanabileceğimiz herhangi bir tekniği kullanma yollarını olanaklı kılar. Bu teknik sizin de kullandığınız teknikler arasında yer almaya değer!

 
 Dorothy Oja:
1971'de Astroloji öğrenimine başlayan ve 1981 yılından bu yana tam gün danışman astrolog olan Oja, AFAN ve ISAR komitelerinde yer almakta ve halen ISAR'ın etik komitesinin başkanlığını yapmakta. Özellikle kariyer ve ilişkiler alanında analizleri ve kendisinin geliştirmiş olduğu MindWorks adlı yazılımı bulunuyor. Kariyer ve İlişkiler konusunda astrolog, websitesi: http://planetweather.net

LÜTFEN ÖN KAYIT YAPTIRINIZ
Seminerde katılımcıların kendi haritaları verilecektir. Kayıt yaptırmak isteyenler lütfen doğum tarihi, doğum saati ve yer bilgilerini de iletmelidirler.

Seminer ücreti tam gün için 125 YTL’dir. Sabah ya da öğleden sonra tek bir seminere katılım ise 80 YTL’dir.

Lütfen seminere katılmak için hkirkoglu@superonline.com adresine, konu başlığına KOZMIK AYNA yazarak, adınızı soyadınızı, telefon numaranızla birlikte, doğum bilgilerinizi iletiniz. E-posta göndermek için tıklayınız. Seminer öncesinde Heavens on Earth Sempozyumunda olacağım için ödemenizin en geç 15 Mayıs’a kadar yapılması gerekmektedir, ön kayıt yaptıranlar 1 Mayıs gününe kadar konfirme edilecektir.

Seminer yer ve saatleri

Yer: The Plaza Hotel, Planet Salonu (Barbaros Bulvarı)

Duygusal Simya, Venüs Döngüler, Dr. Kelley Hunter  10:00-13:30
İlişkler Analizi, Sinastri, Kompozit ve Davison haritaları, Dorothy Oja    15:00-18:30

Her seminer üç saat sürecek ve seminer için 30 dk kahve molası verilecektir.

 

 
Paylaş » SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını FaceBook'ta paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Twitter'de paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Google'de paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Delicious'ta paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını Digg'de paylaş SEMINER: KOZMIK AYNADA İLİŞKİLERİMİZ yazısını MySpace'de paylaş

2016`da Türkiye...
2015`te Türkiye...
Mevlana:Astrolojik bir portre...
2013`te Türkiye...
2012`de Türkiye...
Neptün Balık`ta...
2011`de Türkiye...
2010`da Türkiye...
Kova`da üçlü kavuşum - Melanie...
Satürn-Uranüs Karşıtlığı- Mela...
 
Ekle
Çıkart
e-Posta adresinizi yazın
Copyright © 2003-2020 R.Hakan KIRKOĞLU Bucks - Digital Media Publishing Agency